Nora Musatová

27517. V zahradě

popis: Olej na kartonu, 18x13 cm. Signováno vpravo dole N. Musatová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč