Novotný - Sníh na zámeckých schodech

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Novotný 29. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

25068. Sníh na zámeckých schodech
Dražba ukončena:28.11.2018 21:40:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč