O. Richter - Kytice lučních květů

Olej na kartonu, 21x17 cm, signováno vlevo dole O. Richter, rám, zaskleno.

4881. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:26.05.2016 20:19:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč