O. Fuchs - Senoseč

Akvarel, 29x39 cm. Signováno vpravo dole O. Fuchs 44. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

O. Fuchs
49318. Senoseč
Dražba ukončena:01.10.2020 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo