Olej na plátně, 50 x 60 cm, signováno autorsky vpravo dole, datováno 1925, rámováno v autorském bohatě ornamentálně zdobeném uměleckém rámu.
Výjimečné dílo zachycující náměstí v Domažlicích, Chodsko. Obraz má význam nejen pro zachycení architektonických prvků domů na náměstí v období vzniku díla r. 1925, ale především je cenným pohledem na minulost města Domažlic a je určitě vzhledem k vysoké kvalitě malby i vítaným přírůstkem každého sběratele nejen chodských motivů, ale i pro patrioty Domažlic!
Obraz původně pochází z majetku významné podnikatelské rodiny z Plzně. Mimořádná sběratelská nabídka!