Okruh Piepenhagen - Chaloupka u vody

Olej na kartonu, 22x28 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.

Okruh Piepenhagen
21622. Chaloupka u vody
Dražba ukončena:28.06.2018 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč