Oldřich Blažíček

22634. Samota v zimě

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole O. Blažíček 37. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 - 1953
Narodil se ve Slavkovicích u Nového Města na Moravě. Nejprve se vyučil malířem pokojů, poté studoval u prof. Dítěte a Maška na UPRUM a u prof. Schwaigera na AVU. Studijní cesty podnikl do Dalmácie a severní Itálie. Ve své tvorbě se hojně věnoval chrámové architektuře, maloval i krajiny hlavně ve svém rodném kraji, kde vytvořil i mnohé figurální náměty. Hodně cestoval po Evropě, stal se profesorem na pražské technice u ústavu kreslení.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

 

dražba ukončena: 27.09.2018 19:14:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 55 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
55 000 Kč limit (27.09.2018 19:09:39) 3159
55 000 Kč 27.09.2018 19:09:40 3469
50 000 Kč limit (27.09.2018 19:08:51) 3159
50 000 Kč 27.09.2018 19:08:52 3469
49 000 Kč limit (27.09.2018 19:08:07) 3159
48 000 Kč 27.09.2018 19:08:08 3469
47 000 Kč limit (27.09.2018 19:07:29) 3159
46 000 Kč 27.09.2018 19:07:30 3469
45 000 Kč limit (27.09.2018 19:05:23) 3159
44 000 Kč 27.09.2018 19:05:24 3469
43 000 Kč limit (27.09.2018 18:59:50) 3159
42 000 Kč 27.09.2018 18:59:51 2216
41 000 Kč limit (27.09.2018 18:48:56) 3159
40 000 Kč 27.09.2018 18:48:57 1258
39 000 Kč limit (27.09.2018 18:48:53) 3159
38 000 Kč 27.09.2018 18:48:54 1258
37 000 Kč limit (27.09.2018 18:48:49) 3159
36 000 Kč 27.09.2018 18:48:50 1258
35 000 Kč limit (27.09.2018 18:10:36) 3159
34 000 Kč 27.09.2018 14:59:04 3203
33 000 Kč 23.09.2018 7:29:42 2559
32 000 Kč 06.08.2018 22:31:25 4180
31 000 Kč 03.08.2018 6:15:08 2216
30 000 Kč 01.08.2018 23:29:06 121
29 000 Kč limit (01.08.2018 23:29:05) 2216
27 000 Kč limit (29.07.2018 7:59:06) 2216
26 000 Kč 29.07.2018 7:59:07 1918
25 000 Kč limit (26.07.2018 19:43:55) 2216
24 000 Kč 26.07.2018 19:43:56 604
23 000 Kč limit (25.07.2018 7:50:39) 2216
22 000 Kč limit (25.07.2018 7:50:38) 398
21 000 Kč limit (25.07.2018 7:50:21) 398
20 000 Kč limit (25.07.2018 7:50:20) 2216
16 000 Kč limit (25.07.2018 7:50:02) 398
15 000 Kč limit (25.07.2018 7:50:01) 2216
11 000 Kč limit (25.07.2018 7:49:41) 398
10 000 Kč limit (25.07.2018 7:49:40) 2216
5 500 Kč limit (25.07.2018 7:49:23) 398
5 000 Kč limit (25.07.2018 7:49:22) 2216
1 700 Kč limit (25.07.2018 6:47:58) 398
1 600 Kč 25.07.2018 3:38:02 817
1 500 Kč 24.07.2018 13:33:43 2216