Litografie, 23x35 cm. Signováno vpravo dole O. Kerhart. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: 1895 - 1947
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.