Oldřich Kerhart

46866. Oráči

popis: Litografie, 23x35 cm. Signováno vpravo dole O. Kerhart. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1895 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen