Oldřich Cihelka

37861. Z Valašska

popis: Akvarel, 21x24 cm. Signováno vpravo dole O. Cihelka 43. Rám pasparta, sklo.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:15:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen