Oldřich Cihelka

37861. Z Valašska

popis: Akvarel, 21x24 cm. Signováno vpravo dole O. Cihelka 43. Rám pasparta, sklo.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:17:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč