Oldřich Jelen - Bájná krajina

Litografie, 55x43 cm. Signováno vpravo dole Jelen 2020. Volný list.

o autorovi: 1961
Malíř, kreslíř. Studoval na AVU v Praze u B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého. Zabýval se hlavně kresbami pro noviny a časopisy. Je zakládajícím členem české i cizojazyčné skupiny BRÁNY. V jeho dílech se objevuje surrealistická obraznost, dadaistický sarkasmus, grotesknost nové české figurace. Kreslí obyčejnými tužkami na běžný papír.

Oldřich Jelen
44511. Bájná krajina
Dražba ukončena:13.05.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 600 Kč