Oldřich Procházka - Cestou ke skalám

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Ol. Procházka 31. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1962
Malíř. Studoval soukromě u F. Hlavici. Vytvářel impresionisticky laděné krajinomalby ze Vsetínska a Jesenicka, s oblibou zobrazoval večerní soumraky, zimní mlhy, předjaří a západy slunce. Vystavoval samostatně i kolektivně na Moravě.

67041. Cestou ke skalám
Dražba ukončena:10.10.2021 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (29.09.2021 22:22:17) 3114