Oldřich Veselý - Křídlení

Olej na dřevě, 44x41 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Oldřich Veselý
40224. Křídlení
Dražba ukončena:30.01.2020 22:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč