Oldřich Vlach - Svážení obilí

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

35374. Svážení obilí
Dražba ukončena:26.09.2019 21:27:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč