Olga Volfová - Čertova nevěsta

Olej na plátně, 69x54 cm. Signováno vlevo dole Olga Volfová 2014. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Olga Volfová
25363. Čertova nevěsta
Dražba ukončena:29.11.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč