Oliver Flössel - Soldat

Akryl na plátně. 60x70 cm. Signováno vzadu Oliver Flössel 2005. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu štítek z výstavy v Berlíně.

Oliver Flössel
40089. Soldat
Dražba ukončena:30.01.2020 21:10:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč