Omega - Hodinky kapesní

Obecný kov, průměr 5 cm. Značeno Omega

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

Omega
65724. Hodinky kapesní
Dražba ukončena:06.10.2021 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč