Ondřej A. Černoušek - Kytice ve váze

Kombinovaná technika, 65x54 cm, signováno vlevo dole A. Černoušek, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně zvlněn. Rám mírně poškozen.

11883. Kytice ve váze
Dražba ukončena:29.06.2017 18:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (29.06.2017 16:30:04) 2430