Ondřej Coufal - Zátiší s hudebníkem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 59x61 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

Ondřej Coufal
47327. Zátiší s hudebníkem
Dražba ukončena:29.07.2020 21:59:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč