Opršal - Úplněk

Email, 53x40 cm. Signováno vpravo dole Opršal. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Opršal
25257. Úplněk
Dražba ukončena:29.11.2018 20:12:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč