Orest Dubay

45903. V parku

popis: Linoryt, 33x25 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 16 dnů, 7 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen