O.Brázda

304239. Západ slunce

popis: Kombinovaná technika, 14x42 cm. Signováno vlevo dole O. Brázda 1967. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta špinavá.

dražba ukončena: 31.03.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 31.03.2020 19:59:39 6749
700 Kč 25.03.2020 8:20:08 831