Oskar Hájek - Valašský pasáček

Olej na kartonu, 44x35 cm. Signováno vlevo dole Hájek 49. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - ?
Malíř. Studoval na Vysoké umělecko-průmyslové škole v Drážďanech, přešel na Akademii výtvarných umění v Berlíně (L. Corinth, M. Slevogt, M. Liebermann). Věnoval se převážně figurální malbě a také krajinářství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

33658. Valašský pasáček
Dražba ukončena:26.06.2019 18:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč