monogramováno O.K.

51731. Portrét muže

popis: Olej na desce, 49x40 cm. Monogramováno vpravo dole O.K. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:43:59

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč