Otáhal - Biblický výjev

Olej na překližce, 42x65 cm. Signováno vpravo dole Otáhal 1934. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen Malba poškozena. Stopy po neaktivním červotoči.

Otáhal
47467. Biblický výjev
Dražba ukončena:30.07.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč