Otakar Čemus - Dívka v kavárně

Olej na kartonu, 40x30 cm, signováno vpravo dole Ot. Čemus, rám.

o autorovi: 1928

15337. Dívka v kavárně
Dražba ukončena:24.01.2018 18:26:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč