Olej na kartonu, 19x26 cm, signováno vpravo dole Hudeček O., rám. 1924, Olomouc Student Školy umění ve Zlíně. Ve své tvorbě se věnoval především krajinomalbě a městským komplexům. Projektoval rekonstrukce hradů (Bítov, Sovinec,...)