Otakar Hudeček - Kříž v polích

Olej na kartonu, 19x26 cm, signováno vpravo dole Hudeček O., rám.

1924, Olomouc
Student Školy umění ve Zlíně. Ve své tvorbě se věnoval především krajinomalbě a městským komplexům. Projektoval rekonstrukce hradů (Bítov, Sovinec,...)

3651. Kříž v polích
Dražba ukončena:27.01.2016 21:23:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč