Otakar Kozák - Luční kvítí

Olej na kartonu, 23x18 cm. Signováno dole uprostřed O. Kozák. Rám.

36822. Luční kvítí
Dražba ukončena:31.10.2019 21:47:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč