Otakar Kozák - Potok u chalup

Olej na kartonu, 67x85 cm. Signováno vlevo dole O. Kozák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36816. Potok u chalup
Dražba ukončena:31.10.2019 22:06:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč