Otakar Kozák - Větvička oříšků

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole O. Kozák 1958. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36810. Větvička oříšků
Dražba ukončena:31.10.2019 21:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč