Otakar Sedloň

307690. U řeky

popis: Olej na plátně, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Sedloň. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo