Otakar Štaudigl - Cesta k rasovně

Kvaš, 40x53 cm. Signováno vpravo dole Štaudigl. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Otakar Štaudigl
28769. Cesta k rasovně
Dražba ukončena:27.02.2019 18:37:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč