Oto Martinovský, Jan Dvořák - Konvolut 2 obrazů - Studnice a Zimní krajina

Oleje na sololitu, 15x20 cm. Signovány. Rámovány.

Oto Martinovský, Jan Dvořák
307697. Konvolut 2 obrazů - Studnice a Zimní krajina
Dražba ukončena:27.02.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.02.2021 8:47:55 4455
500 Kč 24.02.2021 23:00:13 2430