Oto Martinovský, Jan Dvořák

307697. Konvolut 2 obrazů - Studnice a Zimní krajina

popis: Oleje na sololitu, 15x20 cm. Signovány. Rámovány.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.02.2021 8:47:55 4455
500 Kč 24.02.2021 23:00:13 2430