Ot. Otto - Jízda králů - Vlčnov

Olej na plátně, 76x46 cm. Signováno vpravo dole Ot. Otto. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Ot. Otto
25279. Jízda králů - Vlčnov
Dražba ukončena:29.11.2018 20:17:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč