Otto Bachmann - Radovánky

Litografie, 44x33 cm. Signováno vlevo dole tužkou Otto Bachmann 85. Rám, pasparta, sklo.

Otto Bachmann
19018. Radovánky
Dražba ukončena:16.05.2018 19:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.04.2018 17:59:46 852
500 Kč 23.04.2018 12:22:07 2537