Otto Martinovský - Čistá u Havlíčkova Brodu

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 50x90 cm. Signováno vpravo dole O. Martinovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 –
Malíř, věnoval se převážně krajinomalbě, zpracovával také pražské motivy.

306280. Čistá u Havlíčkova Brodu
Dražba ukončena:03.10.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.09.2020 6:03:15 6965