Otto Metz - Zátiší s budíkem

Olej na kartonu. 40x50 cm. Signováno dole uprostřed Otto Metz. Rámováno.

o autorovi: Německý malíř. Narozen na Litoměřicku, v bývalých Sudetech.

38608. Zátiší s budíkem
Dražba ukončena:11.12.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 30.11.2019 15:59:17 3229