Otto Metz

38608. Zátiší s budíkem

popis: Olej na kartonu. 40x50 cm. Signováno dole uprostřed Otto Metz. Rámováno.

o autorovi: Německý malíř. Narozen na Litoměřicku, v bývalých Sudetech.

dražba ukončena: 11.12.2019 20:01:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 30.11.2019 15:59:17 3229