Otto Reichert - Ztráta věnečku

Olej na překližce, 62x53 cm. Signováno vlevo nahoře Otto Reichert. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Otto Reichert
19558. Ztráta věnečku
Dražba ukončena:25.04.2018 18:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč