Otto Schulz - Stradtmann

51728. V kvetoucím parku

popis: Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole O. Schulz - Stradtmann. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v místech poškozena.

o autorovi: 1892 - 1960
Německý malíř.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč