Ovčáčiková - Milenci

Olej na plátně, 86x75 cm. Signováno vlevo dole Ovčáčiková 80. Olištováno.

Pozn.: Plátno v místě protrženo.

Ovčáčiková
25180. Milenci
Dražba ukončena:29.11.2018 18:35:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč