P. Fister

305753. Středověký hrad

popis: Olej na plátně, 45x28 cm. Signováno vpravo dole P. Fister. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo