P. J. Kern - Kriváň od Liptovského Mikuláše

Olej na kartonu, 27x38 cm. Signováno vlevo dole P. J. Kern 1931. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

P. J. Kern
54921. Kriváň od Liptovského Mikuláše
Dražba ukončena:28.01.2021 21:22:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč