P. Wichmann - Setkání ve stráni

Olej na plátně, 36x50 cm. Signováno vpravo dole P. Wichmann 1903. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

38088. Setkání ve stráni
Dražba ukončena:28.11.2019 19:05:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč