Paleček

304210. Pohled do vsi

popis: Olej na kartonu, 26x30 cm. Signováno vpravo dole Paleček 33. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč