Panuška - Chalupy

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám, zaskleno.

12434. Chalupy
Dražba ukončena:20.09.2017 21:56:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč