Panuška - Skalka

Kresba, 19x25 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

17010. Skalka
Dražba ukončena:01.03.2018 22:12:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč