Paola Graf

51604. Adam

popis: Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Paola Graf. Nerámováno.

zbývá: 1 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 05.10.2020 10:04:25 6239
500 Kč 02.10.2020 6:22:44 1345