Paola Graf - Adam

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Paola Graf. Nerámováno.

Paola Graf
51604. Adam
Dražba ukončena:28.10.2020 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.10.2020 10:04:25 6239
500 Kč 02.10.2020 6:22:44 1345