Paola Graf - Přístav

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Paola Graf. Nerámováno.

Paola Graf
49322. Přístav
Dražba ukončena:01.10.2020 19:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč