Kombinovaná technika, 43x55 cm, signováno vpravo dole Papouschek, rám, pasparta, zaskleno.
1848, Opava - 1916, Vídeň
Původním jménem Adolf Kaufmann. Malíř krajinář. Učil se v Paříži. Studijně cestoval po Evropě i Orientu. Roku 1890 se usadil ve Vídni, kde založil dívčí malířskou školu.
Pozn.: Rám i pasparta poškozeny.