evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Zátiší se džbánem a ovocem

Olej na plátně, 58x71 cm, signováno vlevo dole nečitelně, Paris, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
4023. Zátiší se džbánem a ovocem
Dražba ukončena:30.03.2016 20:53:59
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč