Paul Dandin

37160. Soubor 44 erotických motivů

popis: Ofsety, Většina listů 18x13 cm. Signovány v tisku P. Dandin. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:29:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč